NewsletterFormy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego (numer konta: 57 1140 2004 0000 3002 7588 2275), który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Dotpay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Paypal - płatność przez system Paypal jest możliwa wybierając metodę płatności Transferuj.pl

 

System Transferuj.pl obsługuje bezpieczne transakcje przy pomocy ponad 40 kanałów płatności:

  • mTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew z BPH, Przelew24, MultiTransfer, Płać z Nordea, Płać z ING, Millennium - Płatności internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Pekao24 Przelew, Płacę z Citi Handlowy, iPKO, PayWay Toyota, Płać z BOŚ, MeritumBank Przelew, R-Przele

    Również posiadacze kont:

  • Millenium Bank S.A., Kredyt Bank S.A, Bank BPH S.A., Deutsche Bank S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., InvestBank S.A., BNP Paribas Bank S.A., VW Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., BS Wschowa S.A., Polbank EFG, Getin Bank S.A.

    oraz płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy bankowe online za zakupy internetowe w sklepie za pośrednictwem systemu Transferuj.pl.

 

Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronie www.transferuj.pl.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep internetowy od home.pl